• کد پیگیری و ثبت سفارش :برای انجام ثبت سفارش حتما می بایست از قطع بودن پروکسی و فیلتر شکن خود اطمینان حاصل نمایید زیرا استفاده از سایت فقط مختص ایران ( ip ایران ) می باشد.سیستم بصورت 24 ساعت شبانه روز اتوماتیک بوده و بعد از ثبت در سیستم و انجام خرید ، سفارش بلافاصله استارت می شود ، تمامی سفارش هایی که کد پیگیری دریافت میکنند ، نیازی به ارسال پیام بعد از سفارش ندارند ، یعنی آن سفارش بدون مشکل بوده و انجام خواهد شد و چنانچه پیامی مبنی بر عدم ثبت سفارش ارسال شد ، در آن موقع از طریق آدرس تلگرام می توانید پیگیری لازم را انجام دهید .

  توضیح در مورد اشخاصی که پنل عضویت دارند با عضو شدن در سایت و یا اپلیکیشن نصب نموده اند :

  در وضیعت پرداخت وقتی یعد از ثبت سفارش وضعیت را کامل زد یعنی آن سفارش بدون مشکل بوده و حتما انجام خواهد شد و سیستم بصورت اتوماتیک سفارش را به سرور منتقل نموده و یک کد پیگیری هم برای شماره موبایلی که ثبت سیستم نموده اید ارسال خواهد شد و با زدن همان کد در قسمت پیگیری سایت میتوانید سفارش خودتان را پیگیری نمایید.

  اما وقتی که وضعیت را ناقص اعلام نمود یعنی پول به سایت پرداخت نشده و سفارش هم انجام نخواهد شد ،و این قبیل مشتریان می بایست دوباره اقدام به سفارش نمایند و برای رقم کسر شده نیز ، این حالت و وضعیت همانند تراکتش ناموفق در دستگاه پوز می باشد و چنانچه وجهی از مشتریان کسر شده باشد ظرف 2 تا 3 ساعت به حساب اشخاص سفارش دهنده عودت خواهد شد.

  توجه نمایید : سفارش همزمان و پشت سر هم برای یک آدرس در تمامی محصولات نبایستی انجام شود اینکار باعث تداخل شده و اصلا سفارش تکمیل نمی شود .به عبارتی بایستی در ابتدا سفارش اولی که داده اید تمام شود، سپس سفارش بعدی را برای همان آدرس انجام دهید .

  عضویت در سایت و داشتن پنل کاربری :

  شما دوستان عزیز می توانید با ثبت نام و عضویت در سایت سوشال بیست  وارد پنل کاربری خود شوید :

  1-در قسمت پشتیبانی ، با زدن تیکت در مورد سفارشات پیگیری لازم را انجام دهید.

  2-در قسمت سفارشات، هر گونه سفارشی که بعد از ثبت نام خود انجام دهید و با استفاده از همان شماره موبایل فعال شده قابل مشاهده هست .

  3-در امور مالی ، شامل تراکنشها شامل کد پیگیری سفارش تاریخ و ساعت ونوع سفارش و مبلغ پرداختی شما می باشد.

  4-شما در افزایش اعتبار، تنها یکبار به درگاه بانک متصل شده ونیازی نیست چندین بار در طول روز یا هفته برای انجام سفارش به درگاه بانک متصل شوید و مبلغی را شارژ نموده و طی زمانهای متفاوت اقدام به سفارش نموده که با انجام هر سفارش از رقم اولیه شارژ شما کاسته می شود که در همین قسمت کلیه سفارشات و تراکنشها قابل مشاهده هست .

  5-در حساب کاربری شما می توانید پسورد خود را تغییر دهید .

  6-در ثبت سفارش مستقیما به سایت متصل می شوید و سفارش خودتان را انجام میدهید.

  پیشنهاد میشود بعد از عضویت در سایت حتما به این توصیه عمل نموده و حتما کلیه موارد سوالات متداول را در همینجا مطالعه نمایید تا در امر سفارش دچار کمترین خطا و مشکل شوید.

  کنسل :

  بعد از سفارش به هیچ وجه کنسل شدن امکان پذیر نیست ، پس در امر سفارش دقت کنید.
  سیستم اتوماتیک هست ، شروع سفارش بلافاصله پس از انجام سفارش صورت می پذیرد .کنسل نمودن بعد از انجام سفارش به هیچ وجه امکان پذیر نمی باشد
  . چنانچه یک مشتری پیجش عمومی نباشد و یا نخواهد عمومی کند و اصرار بر پرایوت و خصوصی بودن داشته باشد ، و یا به اشتباه ادرسی را درج کند و بخواهد سفارش را کنسل نماید در این حالت مسئولیت این اشتباه بعهده مشتری است و سایت مسئولیتی در این رابطه ندارد ، پس در امر سفارش نهایت دقت را بعمل آورید .

  عمومی بودن (public) :

  خریدار موظف است قبل از ثبت سفارش از public یا عمومی بودن صفحه ی خود اطمینان حاصل کند و به هیچ عنوان صفحه مورد نظر private خصوصی نباشد زیرا سفارش در حالت خصوصی یا private امکان پذیر نبوده و عملا سفارش انجام نمی شود و حتی اگر حین سفارش برای چند ثانیه هم خصوصی کنید دوباره عمومی کنید آن سفارش دیگر هیچ وقت انجام پذیر نیست .
  و حتی اگر دوباره بیایید برای همان آدرس یا لینک دوباره سفارش مجدد دهید بخاطر خصوصی نمودن حتی یکبار در حین سفارش این ادرس دیگر به هیچ عنوان سفارش جدید را قبول نمی کند و انجام نمی دهد .
  ضمنا آرشیو هم نباید بکنید ، و سایت مسئولیتی در قبال حالت پرایوت و خصوصی بودن صفحه و لینک و انجام نشدن سفارش ندارد. بدیهی است چنانچه مشتری به موارد ذکر شده توجه ننماید مسئولیت عدم انجام سفارش بعده مشتری می باشد و سایت هیچگونه مسئولیتی ندارد.

  توجه نمایید : سفارش همزمان و پشت سر هم برای یک ادرس در تمامی محصولات نبایستی انجام شود اینکار باعث تداخل شده و اصلا سفارش تکمیل نمی شود .به عبارتی بایستی اول سفارش اولی که داده اید تمام شود سپس سفارش بعدی را برای همان آدرس انجام دهید .

  شرایط عمومی سفارشات :

  حالت کلی سفارشات ققط و فقط در حالت عمومی بودن و عمومی ماندن انجام پذیر هست ، سفارش و خرید فالوور ،لایک ،بازدیدویو،استوری ،igtv، ،بدیهی است هر سفارش مختص همان صفحه و پیج برای هر یک از موارد ذکر شده می باشد و برای سایر صفحات قابل استفاده نمی باشد و در هنگام انجام سفارش هیچگونه نصب نرم افزاری در رابطه با اینستاگرام ،تغییر در حساب کاربری و یا تغییر نام پیج و یا خصوصی کردن ، و یا حالتی غیر از عمومی بودن مثل آرشیو و … فالوو و یا آنفالو نمی بایست صورت بگیرد ، این امر باعث تداخل در انجام سفارش می گردد و باعث قطع سفارش شده و به نوعی سفارش می سوزد و مسئولیت این کار بعهده مشتری است و سایت مجددا نمی تواند سفارش را انجام دهد.

  سایت سوشال 20 مسئولیتی در قبال این تغییرات انجام شده توسط کاربر را نمی پذیرد.

  فالوور اینستاگرام :

  لازم به توضیح هست که محصول فالوور غیر واقعی هستند ، سفارش این محصول در حالت عمومی یا public انجام پذیر هست ، برای فالوور آدرس صفحه لازم است ، ریزش در فالوور های ایرانی با توجه به واقعی بودن تعدادی از فالوور ها طبیعی میباشد.درصدی برای ریزش نمی توان تعیین نمود همه چیز بستگی به واقعی های نوع سفارش دارد. در گزارشات اعلام شده از سوی مشتریان در بعضی از سفارشات تعداد ریزش بسیار بالا بوده و این بدان معناست که هر چه تعداد سفارش بیشتر باشد ریزش هم بیشتر میشود ، و این بخاطر این است که حین تکمیل ریزش همزمان وجود دارد ، همه چیز بستگی به محتوا پستها و عناوین پیج داشته که کمترین ریزش اتفاق بیافتد پس لازم است تا سفارش دهنده با آگاهی نسبت به این امر اقدام به سفارش نماید تا موجب مشکلات آتی نشود.

  توجه در خصوص فالوئر گیری واقعی
  اگرفالوور واقعی سفارش می دهید حتما بخوانید :
  1- عوض کردن یوزر یا  پسورد پیج 
  از آنجایی که سیستم ربات ما یک سیستم کاملا انلاین است به محض عوض کردن یوز یا پسورد پیج ربات از پیج خارج می شود . پس لطفا تا پایان سفارش فالوئر گیری از عوض کردن رمز جلوگیری کنید .
  خدمات اضافه کردن پیج تا یک بار رایگان است و از بار دوم به بعد هزینه معادل 10 هزار تومان بابت هر بار از کاربر دریافت می گردد .

  2- اختلال در سیستم فالوئر گیری 
  آز انجایی که ربات فالوئر بگیر  ما یک ربات است که مانند انسان عمل می کند .ممکن است با انجام عمیلاتی از جمله ( فالو کردن لایک کردن کامنت گذاشتن و.انفالو کردن و…..توسط صاحب پیج) پیج از طرف اینستاگرام بلاک شده و تا انجام این عمل تا سه بار رایگان است و بعداز سه بار در صورت مشاهده یکی از اپراتور های تنظیم کننده ربات ما  در صورت بلاک شدن پیج تان  بطور کل اعمیلات فالوور گیری متوقف خواهد شد  و دیگر ادامه نخواهد یافت . پس سعی کنید از انجام عملیاتی که پرانتز بالا قید شده است جلوگیری کنید .

  3- ورود به اکانت 
  باتوجه به سیاست های امنیتی اینستاگرام برای ورود ربات به اکانت یا همان پیج اینستاگرام نیاز به تایید
  پیامی یا ایمیلی خواهد داشت .
  پس لطفا  یک ایمیل یا یک شماره موبایل در دسترس رو پیج تان فعال کنید که به ان به راحتی دسترسی داشته باشید .

  بعداز وارد کردن یوزر و پسورد توسط سایت سوشال بیست ممکن است یک کد 5 رقمی برای تان  در ایمیل یا شماره موبایل تان ارسال شود .لطفا کد را یادداشت کرده و کد را به پشتیبان سایت سوشال بیست  یا همان اپراتوری که برای تان در حال تنظیم ربات است سریعا ارسال کنید.

  برای اینکه دچار مشکلاتی از قبیل قبول نکردن رمز دورمحله ای و … نشوید  حتما قبل از اجازه دسترسی پیج تان به سوشال بیست از تنظیمات گزینه تایید دومرحله ای را غیر فعال کنید .

  در هنگام وارد شدن به پیج تان ممکن است شما در اینستاگرام تان تصویر زیر را مشاهده کنید که باید روی اخرین گزینه بزنید و دسترسی به پیج تان را به ما بدهید .

  چنانچه موفق به وارد شدن پیج تان نشویم تا زمان ده دقیقه  اضافه کردن پیح تان به روزی های کاری بعدی موکول می شود .

4- تست یوز و پپسورد قبل از وارد شدن به پیج 
لطفا قبل از ارسال یوزر و پسورد  برای سایت سوشال بیست حتما یک بار  آن را چک کنید در صورت ارسال اشتباه اضافه کردن پیج شما به روزی های بعدی موکول خواهد شد .

 • توجه توجه : سایت هیچگونه تضمینی در رابطه با لایک نمودن و یا فعالیت داشتن فالوورهای اینستاگرام نمی دهد .

  لایک :

  برای خریدlike حتما بایدآدرس یا لینک یک عکس وارد شود و صفحه عمومی یا public باشد. مسئولیت اشتباه وارد کردن لینک و خصوصی private کردن پیج هنگام سفارش به عهده ما نمیباشد.آی دی صفحه به هیچ وجه نباید تغییر کند در غیر اینصورت مسئولیت انجام نشدن سفارش به عهده ی شما می باشد.

  توجه ،توجه ، لایک برای البوم عکس ، یعنی چند عکس در قالب یک آدرس انجام پذیر نیست .پس در امر سفارش دقت کنید .و از درج آلبوم جدا خودداری کنید بدیهی است اگر سفارش را اشتباه ثبت سفارش کنید و سفارش نخورد مسئولیت این کار بعهده خودتان می باشد ، لایک مختص ،یک آدرس و یک عکس می باشد .

  در زمانی که سفارش شما در حال انجام است به هیچ عنوان عملیات لایک .کامنت.فالو.آنفالو را در مورد صفحات اینستاگرام انجام ندهید . اینکار باعث ایجاد اختلال در روند سفارش شما و در بعضی از موارد غیر فعال شدن حساب کاربری شما در اینستاگرام خواهد شد.
  بعد از سفارش لایک همزمان تا تکمیل نشدن سفارش از انجام سفارش مجدد و یا سفارش از جای دیگر خودداری نمایید زیرا اینکار باعث تداخل و انجام نشدن سفارش می گردد و سایت پارس اینستا مسئولیتی در قبال این اشتباهات مشتریان نمی پذیرد.

  کامنت رندوم ایرانی اینستاگرام:
  سفارش این محصول در حالت عمومی انجام پذیر هست و نیاز به لینک یک عکس یا یک ویدیو دارد ، متن کامنتها بصورت رندوم و تصادفی ارسال می گردد.بدیهی است که برای البوم عکس یا البوم ویدیو انجام پذیر نیست .لازم به توضیح هست بخاطر تصادفی بودن نوع محصول کنترلی روی جملات ، تکرار ی نبودن ، از اکانت مشابه بودن ، و موارد دیگر در این نوع محصول وجود ندارد .

  بازدید ویدئو اینستاگرام:

  انجام سفارش در حالت عمومی امکان پذیر است ، برای بازدید لینک عکس(ویدیو) لازم است ، ویو اینستاگرام فقط برای یک ویدِیو انجام پذیر است .
  پس از ارسال چندین ویدیو در قالب آلبوم برای سفارش ویو جدا خودداری نمایید چون انجام پذیر نمی باشد.
  انجام لایک چون مختص عکس هست ، در ویدیو اینستاگرام ، در بعضی مواقع انجام پذیر هست ولی سفارش بسیار کند می خورد اما تعداد لایک سفارش داده شده در روی صفحه نمایش داده نمی شود و بصورت مستتر در ویو گنجانده می شود .و با کلیک بر روی ویو تعداد لایکهای سفارش داده شده را خواهید دید .

  ایمپرشن (impression) باعث میشود تا ویدئو به صفحه اکسپلور (explore) بیشتر برود و باعث افزایش ویو و بازدید ویدئو میشود.
  توجه داشته باشید  Impression با Reach تفاوت دارد. ممکن است یک نفر چندبار پست شما را دیده باشد، هر بار مشاهده عکس یک Impression محسوب می­‌شود. اما Reach تعداد مشاهدات واقعی است، هر چندین بار که یک نفر پست شما را مشاهده کند تنها یک Reach محسوب می‌شود.

  بازدید ویدئو ایرانی اینستاگرام – impression+explore + پر سرعت :

  این بازدید ویو ها باعث میشوند ویدئو شما علاوه بر ایمپرشین ,در صفحه اصلی، لوکشینی که تگ‌ میکنید و … بیشتر دیده شوند.

  igtv اینستاگرام :
  اینستاگرام در اپدیت جدید خود قابلیتی ایجاد کرده که به آن IGTV اینستاگرام می گویند و در آن ویدیو را تا 1 ساعت میتوان اپلود کرد.شما میتوانید با این قابلیت ویدیو های طولانی تری ایجاد کنید.
  انجام سفارش در حالت عمومی امکان پذیر است ، برای igtv لینک ویدیو لازم است ، igtv اینستاگرام فقط برای یک ویدِیو انجام پذیر است پس از ارسال چندین ویدیو در قالب آلبوم برای سفارش igtv خودداری نمایید چون انجام پذیر نمی باشد.انجام لایک چون مختص عکس هست در igtv اینستاگرام انجام پذیر نیست .

  بازدید استوری اینستاگرام: Instagram Stories

  این محصول اینستاگرام ، استثنا بازگشت وجه ندارد .
  محصول غیر واقعی می باشد ، انجام سفارش در حالت عمومی امکان پذیر است برای استوری ادرس صفحه لازم است ،سرعت ارسال خوب بوده و برای ثبت سفارش نیاز به ادرس صفحه اینستاگرام دارد ، سایت در رابطه با این محصول بازگشت وجه ندارد زیرا همانگونه که میدانید طبق برنامه اینستاگرام ، عمر مفید استوری نهایتا 24 ساعت می باشد و بعد از این این میزان ساعت و با مشاهده نمودن استوری بعد از 24 ساعت از زمان ساخت استوری خودبخود از بین میرود در نتیجه سایت تضمینی در رابطه به به بازگشت وجه نمی دهد . و مشتری با علم به این موضوع اقدام به سفارش کرده و سایت نیز هیچگونه مسئولیتی در قبال از بین رفتن استوری و سفارش انجام شده بعد از از بین رفتن اتوماتیک استوری نمی پذیرد .

  برگشت وجه :

  شرایط برگشت وجه لزوما در صورت عدم انجام سفارش و یا نخوردن سفارش حالا بر اساس اینکه مشتری ادرس صحیح برای انجام سفارش درج نکرده باشد و یا قادر به انجام این عمل نباشد به نوعی که سرور سفارش را انجام نداده باشد و یا مشکلاتی که در سایت بوجود آید و سایت نتواند سفارشی را انجام دهد ، امکان پذیر بوده ، و چنانچه یک مشتری قوانین و شرایط سایت را رعایت نکند به عنوان مثال پیج یک مشتری عمومی نباشد و پرایوت باشد و این مشتری نیز حاضر به تغییر وضعیت هم نباشد ، برگشت وجه برای این مشتری امکان پذیر نیست چون سایت بخاطر اتوماتیک بودن کار سفارش را انجام داده ولی خود مشتری شرایط سایت را رعایت نکرده در نتیجه برگشت وجهی برای اینگونه مشتریان امکان پذیر نمی باشد و این اشتباه عدم رعایت قوانین سایت است که توسط یک مشتری برای کم توجهی صورت گرفته ، پس لازم است که دقت لازم را داشته باشید و سایت مسئولیتی برای برگشت وجه اینگونه موارد ندارد .
  و نکته بعدی نیز در رابطه با حساب مشتریان است ، حتما هم با توجه به شرایط سایت برگشت را به همان حساب و یا شماره کارت بانکی که با آن سفارش توسط خریدار انجام شده است انجام می دهد و امکان پذیر بوده و نه به کارت و یا شماره حسابی که بعدا خریدار ارائه میکند ، و جابجایی وجه متاسفانه در سایت از حسابی به یک حساب دیگر و یا از کارتی به کارت دیگر ، امکان پذیر نمی باشد ، در نتیجه در این رابطه هم دقت لازم را داشته باشید برگشت وجه فقط به همان کارتی خواهد بود که با آن سفارش انجام شده است و لزوما نام صاحب حساب و شماره کارت و بانک مربوط به آن کارت و حساب هم از شخص سفارش دهنده اخذ خواهد شد .

  سایت فقط در رابطه با محصول بازدید استوری اینستاگرام بازگشت وجه ندارد .

  بدیهی است عدم رعایت شرایط مذکور هیچگونه مسئولیتی برای سایت نداشته و تمام مسئولیت و عدم رعایت و توضیحات فوق بعهده مشتری میباشد.پس در انجام سفارش دقت لازم را داشته باشید.

  بدیهی است سایت پارس سوشال بیست  به محتوا و موضوعات صفحه های اینستا گرام اشخاص کاری نداشته و مسئولیتی در قبال این موارد از اشخاص نخواهد داشت .

  مسئولیت سفارش به عهده مشتری و خریدار میباشد و درصورت مشاهده هر گونه تخلف از قبیل سفارش برای صفحات سیاسی ، مستهجن و غیر اخلاقی ای پی و مک ادرس سفارش دهنده به مراجع قضایی گزارش خواهد شد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *